Referans Mektupları


Günümüzde en kıymetli varlık bilgi ve bu bilginin paylaşıldığı platformlardır. 360CNP bu bağlamda tedarik zinciri, lojistik, bilişim ve teknoloji yönetimi gibi alanlarda profesyoneller ile sektör temsilcilerini ve alandaki akademisyenleri buluşturarak, kariyer gelişiminde çok önemli bir katma değer yaratıyor. Sektör tecrübesine sahip ve alanında en iyi uygulamalar geliştirmiş profesyoneller birikimlerini ve yol haritalarını tereddütsüz paylaşırken, sektör temsilcileri yeni uygulama alanlarını aktarmaktadırlar. Akademisyenlerin de bu sürece vizyon ve trendleri aktararak katılması süreci tamamlamaktadır. Böylesine seçkin katılımı temin eden ve bilgi paylaşım platformlarını oluşturan 360 CNP' yi ve ekibini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.
İstanbul Okan Üniversitesi Rektör Yardımcısı
Prof.Dr. Güner Gürsoy


Öncelikle siz 360cnp ailesine başarılı organizasyonlarınız için teşekkür ederim, her seferinde çıtayı daha da yukarılara taşıyorsunuz. Tedarik zinciri ve lojistik, aksiyonun hiç azalmadığı, heyecanın limitlerinin sürekli zorlandığı, gündelik telaşenin hiç bitmediği bir dünya. Bu dünyanın içinde yer almak şüphesiz çok öğretici ve keyifli ancak sürekli koşturan bireyler olarak zaman zaman bu koşuşturma bizi büyük resmi görmekten, dünyadaki gelişmeleri takip etmekten, faklı alanlardaki atılımları yakalamaktan alıkoyuyor. İşte tam bu noktada bu organizasyon bize düşünmemiz, farkındaılığımızı arttırmamız için küçük bir mola verdirdi. Sektörün duayenlerini dinleme, düşünce ufuklarımızı ve vizyonumuzu geliştirme imkanı sundu. Tekrardan başarılı organizasyon için teşekkür eder, devamının daha büyük katılımcı kitlelerle gelmesini temenni ederim.
Okan Sertoğlu
Evyap


Üretim ve lojistik sektörlerinde birçok alanda operasyonel mükemmelliği hedefleyen firmalara çözüm ortağı olan Dijitalis, 3. Loji&Ted organizasyonunda farklı sektörlerden bir çok üst düzey katılımcı ile birlikte olmaktan memnuniyet duymuştur. Katılım sağlayan konuşmacıların farklı bakış açıları ile Tedarik Zinciri Yönetimini anlatması ve bu konuda katılımcılara verdikleri bilgiler doğrultusunda oldukça faydalı bir organizasyondu. Yapılan oturumlar sonrası verilen aralarda networking fırsatları ile bir çok kurum ile tanışma fırsatının olduğu organizasyon için 360CNP ekibine teşekkür etmek isteriz. İlerleyen yıllarda bu etkinliğin daha da büyüyerek tüm firmaların dikkatini çeken ve eksiksiz katılım sağlayacağı bir organizasyon olmasını dileriz.
Serkan Beşirli
Dijitalis


Ehliyet sahibi profesyonellerden oluşan dinleyici profili ile katıldığımız programın teorik olmasının yanında pratikte de son derece faydalı olduğunu görmekten memnuniyet duydum. Güncel ve yakın gelecekte hakim olmak zorunda olacağımız detaylı bilgilerin görüşüldüğü sunumlarda, sektörün ve ülkemizin geleceğini şekillendirecek olan bizlere son derece faydalı, ışık tutan bir program geçirdiğimizi değerlendiriyorum. Bizi bir araya getiren 360 CNP ekibine teşekkür ederim.
Muzaffer Öztürk
Meteksan Savunma Sanayii


Yazılım ve bilişim sektörü, küresel düzeyde hızla değişen pazar ve rekabet koşulları nedeniyle sürekli ve dinamik bir gelişim içindedir ve bu sektörde bulunan kişiler içinde bunları takip edebilmek, haberdar olabilmek oldukça önemlidir bu bağlamda 360 CNP’nin organize ettiği yazılım Teknolojileri 2016 etkinliğinde oldukça faydalı olmuştur. Katkılarından dolayı 360 CNP’ye teşekkür ederim.
Cumhur Başkol
Form Group


150 şirketten üst düzey temsilcilerin katıldığı seçkin bir etkinliğe tanıklık etmenin mutluluğunu yaşıyorum ve tek gün içinde 15 farklı konudaki fikir liderlerinin hap şeklindeki sunumlarının katılımcıların beklentilerini fazlasıyla karşıladığına inanıyorum. Şahsen bu değerli etkinliğe, “dijitalleşme çağında büyük veri ve nesnelerin interneti” sunumuyla katkıda bulunmaktan dolayı gurur duyduğumu belirtmek isterim. 40’a yakın dijitalleşme örneğine ek olarak, “dijital dönüşüm yolculuğuna nereden başlamalıyız” ve “bu yolculukta hangi problemlerle karşılaşabiliriz” sorularının cevaplarını paylaştığım sunum sonrasında katılımcılardan aldığım pozitif geri bildirimler, katılımcı profilinin bir etkinliğin başarısında ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktaydı. Buna ek olarak, konuşmacıların özenle seçilmesi ve hem etkinlik öncesi hem de etkinlik sonrası etkin bilgi akışının sağlanması bu organizasyonu farklı kılan diğer özelliklerdi. Ayrıca, yazılım devi şirketlerin düzenlediği ve sadece belirli bir firmanın çözümlerinin konumlandırıldığı bir etkinlik olmaması da çok değerliydi. Bu sayede katılımcılar, farklı konulardaki farklı teknolojileri aynı gün içinde tanıma fırsatı buldu. Organizasyon esnasında konuşma fırsatı bulduğum sponsor firmaların da etkinlikten son derece memnun olması, önümüzdeki dönemde yapılacak daha büyük çaplı organizasyonların habercisi niteliğindeydi. Emeği geçen herkesi tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dilerim.
Yücel Yüksel
Çalık Holding


Günümüzde rekabetin artması ve birçok stratejinin gelişmesi ile 360 CNP’nin organize ettiği yazılım Teknolojileri 2016 etkinliği verimlilik, kalite ve kurumsal çözümler adına birçok fırsat sundu. Alanında uzman kişilerden bugünün trendleri ve geleceğin teknolojilerini yakalamak adına yaptıkları yaklaşımları izlemek, bilgi alış verişinde bulunmak yapılan organizasyonu daha verimli kıldı. Oturum aralarında gezme fırsatı bulduğumuz stant alanlarındaki başarılı firmaların kurumsal temsilcileri ile buluşma şansını sunan ve kalitenin en üst düzeyde olduğu bu konferansta katkılarından dolayı 360 CNP’ye teşekkür ederiz.
Ömer Ömeroğlu
Doğa Koleji


Farklı endüstriler ve akademik çevrelerden uzman konuşmacıların yer aldığı LOJI&TED konferansı kapsamlı içeriği ile ülkemiz Tedarik Zinciri profesyonellerine önemli faydalar sağlayacağını düşündüğüm ve tavsiye edecebileceğim bir organizasyondur.
Cenk Yüksel
Samsung


Türk Hava Yolları'nın en büyük iştiraki olan Türk Teknik olarak ilk kez katıldığımız Yazılım Teknolojileri 2016 Konferansı'nda bulunmaktan büyük mutluluk duyduk. Sektörün önde gelen şirketleriyle üst düzey networking fırsatlarının yanında; değerli konuşmacıların, tüm bilişim profesyonellerine büyük katkı ve daha iyisine ulaşmak için itici kuvvet sağlayacağına emin olduğum başarı hikayeleri ve çalışma alanlarını öğrenme keyfini yaşadık. Bu güzel günü son derece başarılı bir şekilde organize eden ve konferans sonrasında dahi networking kanallarını açık tutan 360CNP ekibine tekrar teşekkür ediyor, önümüzdeki yıllarda bu etkinliğin katılımcı sayısı daha da artarak devam etmesini ümit ediyorum.
Erdem Arslan
Türk Hava Yolları