Ayşe ARAR KURT

LogiRED

Yönetici Ortak

1980 yılında İstanbul Kadıköy’de dünyaya geldim.

Çeşitli Üniversitelerin Pazarlama, Gayrimenkul, Lojistik, İşletme bölümleri mezunuyum. Akademik eğitimlerime ek olarak ve mesleki kariyerim güçlendirmek adına çeşitli eğitim programlarına katıldım.

Yükseköğrenimimi tamamladıktan sonra, sağlık sektöründe hizmet veren çok uluslu ilaç firmalarında çalışma hayatıma başlamış oldum ve iş geliştirme yöneticiliği ile de devam ettim.

2016 yılında gayrimenkul sektörüne giriş yaptım. Ticari gayrimenkullerin pazarlamasında birçok çalışmalarda bulundum ve aracılık hizmetleri verdiğim başarılı bir dönemin ardından yolum lojistik sektörü ile kesişti. Bu alanın Türkiye’de bu daha çok yeni ve geliştirilmeye açık bir sektör olduğunu gördükten kısa bir süre sonra, başlıca lojistik tesisler olmak üzere aracılık, proje geliştirme ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla 2020 yılının başında eşim ile birlikte LogiRED firmasını kurduk.

“Türkiye’de bundan sonra lojistik depolama ve endüstriyel tesislerin geliştirilmesinde daha somut ve hızlı adımlar atılabilir” misyonu ile A sınıfı modern lojistik depolama tesisi geliştirme konusunda müşterilerimize uçtan uca hizmetler sunuyoruz.