Ev & Ofisiniz de CORONA Testinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.
  • PCR Testi: İlgili kuruluşun Covid-19 test için sürüntü almada gerekli ekipman tarafımızca temin edilir, Laboratuvar testleri tarafımızca yapılır, PCR numuneleri kurumunuz da sağlık çalışanlarımız ve uzman mikro biyologlarımız tarafından alınıp Laboratuvara tarafımızca teslim edilir. 24 saat içerisinde PCR testi sonuçları tarafınızla paylaşılır.
  • COVID-19 Antikor (IgG-IgM) Test Kiti: Yakın temasın fazlaca olduğu sektörlerde, mesai başlangıcında iş yeri hekimleri aracılığıyla tüm çalışanlara hızlı tarama testleri uygulanabilir. Salgın sürecinde pozitif çıkan kişilerin diğerlerinden izole edilmesi ve bulaş riskinin önüne geçilmesi açısından hızlı tarama test kiti büyük önem taşımaktadır. Kitlerin başarı oranı %98,6’dır. Tanı kitleri 10’lu paketlerde Home Kit olarak satışa sunulmaktadır.
  • Sosyal Mesafe Çözümü: Çalışanların gerçek zamanlı sosyal mesafe takibi ve ihlal ikazı. Personel temas ve ısı haritalarının geçmişe dönük izlenmesi. Sosyal mesafe ihlal ve takip raporları. Detaylı sunum için video Konf. ortamında aktarabiliriz
  • Maske Saklama Kutusu / Maske temini: Şirketlere özel logo tasarımıyla steril maske saklama kutusu ve maske temini.